ارسال پیام انبوه در واتساپ

شریک قابل اعتماد کسب و کار شما ساده، سریع و قدرتمند

1 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

ارسال پیام ها با خطوط اختصاصی شما

2 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

ارسال روزانه هزاران پیام به صورت رایگان

3 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

ارسال پیام متنی با پیوست لینک،عکس،فایل،ویدئو

4 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

ارسال پیام‌ انبوه در شبکه‌های خارجی تلگرام و واتساپ

5 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

ارسال پیام‌انبوه در شبکه‌های داخلی ایتا،روبیکا،سروش،بله

6 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

قابلیت سوئیچ کردن بین خطوط برای رعایت حداکثر ارسال روزانه

7 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

قابلیت اضافه کردن کاربر به گروه بصورت خودکار تا سقف ۲۰۰ کاربر

8 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

قابلیت اضافه کردن کاربر به کانال بصورت خودکار تا سقف ۲۰۰ کاربر

9 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

ارسال همزمان پیام به ۴ سوشیال مدیا داخلی و ۲ سوشیال خارجی با یک شماره

چرا تبلیغات در واتساپ؟

نرم افزار جت سندر موثر در ارسال پیام

موثر

هیچ پیچیدگی در اینجا وجود ندارد

تبلیغات هیچوقت اینقدر موثر نبوده است .تبلیغات در شبکه های اجتماعی با نرخ نمایش ۹۹% هست و وجود پیوست های مختلف به پیام تاثیر پیام را بالا برده است

نرم افزار ارسال پیام انبوه سریع

سریع

سریع و همیشه آماده به‌کار

نرم افزار ارسال پیام انیوه جت سندر، با سرعت خیره کننده خود به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن تبلیغات موثری را ارسال کنین

نرم افزار ارسال پیام انبوه قدرتمند

قدرتمند

مثل یک ابرقهرمان

با نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر، دیگر نیازی هزینه های بالای تبلیغات نیست ! و هر سیستم شما میتواند یک ربات تبلیغ گر مفید و مدوام باشد

نرم افزار ارسال پیام انبوه به صرفه

به صرفه

کمترین هزینه، بیشترین کارایی

با نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر، تبلیغات شما نیازی به هزینه ندارد و کاملا رایگان پیام ارسال میکنید

تبلیغات انبوه در واتساپ | جت سندر

واتساپ به عنوان یکی از پرطرفدارترین پیام‌رسان‌ها در ایران و سراسر جهان شناخته می‌شود. تبلیغات در این پیام‌رسان، از بازدهی بالایی برخوردار بوده و نیاز به هزینه‌های بسیار کمتری دارد. اما باید توجه داشت که تبلیغات در آن مغایر با قوانین است و در صورت شناسایی، منجر به مسدود شدن حساب می‌شود.

با این حال، با تجربه‌ای که جت سندر با سابقه‌ی طولانی در زمینه تبلیغات دارد، روش‌هایی را برای انجام تبلیغات در واتساپ بدون بلاک شدن و با هزینه‌های ناچیز معرفی می‌کند. سوالی که بسیاری از افراد مطرح می‌کنند، این است که چگونه می‌توانند در واتساپ تبلیغات انجام دهند؟ به طور روشن می‌توان گفت که پربازده‌ترین و بهترین روش تبلیغات در واتساپ، ارسال پیام به صورت انبوه است. این روش، نه تنها مانند پیامک محدودیتی در تعداد کاراکترها ندارد، بلکه در آن امکان استفاده از ایموجی‌های جذاب وهمچنین ارسال عکس و لینک دلخواه نیز وجود دارد. همچنین بسیار کمتر کسی را می‌توان یافت که پیام‌های واتساپ خود را چک نکند، بنابراین اطمینان حاصل است که بیشتر افراد تبلیغات شما را مشاهده می‌کنند. علاوه بر این، می‌توانید تبلیغات خود را فقط به افرادی ارسال کنید که به خدمات یا محصولات شما نیاز دارند. در این مطلب، بهترین روش ممکن برای ارسال پیام انبوه در واتساپ بدون بلاک شدن را برای شما شرح می‌دهیم.

تبلیغات انبوه در پیام‌رسان واتساپ

نحوه‌ی تبلیغات در واتساپ

زمانی که صحبت تبلیغات WhatsApp در به‌میان می‌آید، خیلی از افراد فکر می‌کنند که منظور استفاده از بخش “وضعیت” واتساپ است و باید تبلیغ در وضعیت واتساپ داشته باشند، گرچه وضعیت‌ واتساپ می‌توانید بیلبورد تبلیغاتی شما برای مخاطب باشد، اما واقعیت این است که استاتوس یا وضعیت یک قابلیت جانبی است، که واتساپ آن‌ را به منظور پیام‌رسانی‌های عمومی توسعه داده است. در نتیجه برای انجام تبلیغات در این اپلیکیشن باید از روش‌های دیگر استفاده کنید که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم:

 • • اتصال اکانت بیزینس واتس‌آپ به شبکه‌های اجتماعی:

  می‌توانید یک کمپین تبلیغاتی در اپلیکیشن WhatsApp Business با هدف ارسال پیام در واتساپ یا جستجوی مخاطبین راه‌اندازی کنید، اکانت بیزینس واتساپ خود را به اکانت اینستاگرام فیس‌بوک‌تان متصل کرده و با به اشتراک گذاشتن خدمات کسب‌وکارتان یا کاتالوگ محصولات، مخاطبان خود را به تعامل دعوت کنید، با انجام این کار و قرار دادن یک دکمه‌ی CTA، افرادی که بر روی آن تبلیغات کلیک می‌کنند را مستقیما به WhatsApp هدایت می‌کنید. با قرار دادن دکمه‌ی ارسال پیام در تبلیغات خود، مخاطبان خود را به مکالمه در دعوت می‌کنید و بدین صورت کاربران می‌توانند بلافاصله با شما چت کنند. این روش تبلیغاتی روزبه‌روز محبوب‌تر شده و بازدهی تبلیغات واتس‌آپ شما را به طرز شگفت‌انگیزی افزایش می‌دهد.

 • • تبلیغات در واتساپ جی‌بی:

  واتساپ جی‌بی (WhatsApp GB) یک نسخه تغییر یافته از اپلیکیشن پیام رسان واتساپ است که توسط توسعه دهندگان شخص ثالث ساخته شده است. این نسخه دارای ویژگی های اضافی مانند امکانات سفارشی سازی بیشتر، محدودیت های کمتر در ارسال فایل، تغییرات در ظاهر واتساپ و ... است.

  در مورد امکان تبلیغات در واتساپ جی‌بی، باید توجه داشت که این نسخه توسط توسعه دهندگان غیررسمی و بدون اجازه از شرکت واتساپ ایجاد شده است. به عبارت دیگر، این نسخه غیررسمی و ممکن است از لحاظ قانونی مشکلاتی ایجاد کند. بنابراین، نمی‌توان اطمینان داشت که آیا تبلیغات در آن ممکن است یا نه.

 • • ارسال پیام در گروه‌های واتساپی (یک روش آماتور اما کاربردی) :

  پیام‌رسان WhatsApp، مانند دیگر پیام‌رسان‌های محبوب به کاربران امکان تشکیل گروه را می‌دهد. می‌توانید از لینک‌گروه‌های تبلیغاتی موجود در واتساپ استفاده کنید و یا خودتان گروه تشکیل داده و در آن‌جا به معرفی محصولات یا خدمات خود بپردازید. اما این روش مشکلاتی به همراه دارد:

  دو مشکل اصلی برای انجام تبلیغات در گروه‌های واتساپی وجود دارد:

  • واتساپ جی‌بی (WhatsApp GB) یک نسخه تغییر یافته از اپلیکیشن پیام رسان واتساپ است که توسط توسعه دهندگان شخص ثالث ساخته شده است. این نسخه دارای ویژگی های اضافی مانند امکانات سفارشی سازی بیشتر، محدودیت های کمتر در ارسال فایل، تغییرات در ظاهر واتساپ و ... است.

   در مورد امکان تبلیغات در واتساپ جی‌بی، باید توجه داشت که این نسخه توسط توسعه دهندگان غیررسمی و بدون اجازه از شرکت واتساپ ایجاد شده است. به عبارت دیگر، این نسخه غیررسمی و ممکن است از لحاظ قانونی مشکلاتی ایجاد کند. بنابراین، نمی‌توان اطمینان داشت که آیا تبلیغات در آن ممکن است یا نه.

  • • اگر شما ادمین گروه نباشید، و پیام خود را بدون هماهنگی با ادمین گروه ارسال کنید، امکان دارد ادمین شما را از گروه remove کند.

   • پس از اینکه آگهی شما در گروه فرستاده شد، در بین دسته‌ای از سایر پیام‌ها ناپدید می‌شود و با احتمال زیاد اصلا مورد توجه قرار نمی‌گیرد. در نتیجه زمان و انرژی شما هدر می‌رود، زیرا هیچ راه‌حل خاصی برای غلبه بر این دو چالش وجود ندارد. با این‌حال اگر می‌خواهید از تبلیغات گسترده در گروه‌های واتساپی استفاده کنید، به یک ابزار اتوماتیک مانند ربات واتساپ نیاز دارید.

 • • ارسال پیام‌انبوه به چت خصوصی افراد (تبلیغات انبوه واتساپ)

  یک راه موثر برای تبلیغات در واتساپ ارسال آگهی‌های تبلیغاتی مستقیماً به چت‌های خصوصی افراد است. زیرا افراد معمولاً به پیام‌های خصوصی بیشتر از پیام‌های ارسال شده در گروه‌ها توجه می‌کنند. اما این روش نیز با چالش‌های خود همراه است که آن‌ها رابررسی می‌کنیم:

  • (1) تعداد پیام‌های ارسالی برای یک اکانت در طول یک روز محدود می‌باشد.

   یک چالش بزرگ در ارسال پیام‌انبوه به چت خصوصی افراد، محدودیتی است که واتساپ در میزان تعداد پیام‌های ارسالی روزانه قائل شده است. شما در طول روز نمی‌توانید با یک اکانت به بیشتر از ۱۰۰ اکانت ناشناس پیام دهید. منظور از اکانت ناشناس، اکانت‌هایی است که هرگز با آن‌ها گپ نداشته‌اید.

  • (2) ارسال پیام‌انبوه به‌صورت دستی زمان‌بر و بسیار دشوار است.

   چالش دیگر، در این روش تبلیغاتی این است که چگونه می‌توان به کاربران زیادی در پیام ارسال کرد؟ قطعا انجام این کار با اکانت اصلی واتساپ و به‌صورت دستی بسیار وقت‌گیر و سخت است. باید از ابزارهایی استفاده کنید که این کار را به صورت خودکار انجام می‌دهند. به کمک ابزارهای اتوماتیک مانند ربات‌ها به‌آسانی می‌توانید پیام خود را برای تعداد زیادی از کاربران واتساپ ارسال کنید، بدون اینکه کوچیکترین دخالتی در روند انجام این کار داشته باشید. با استفاده همزمان از نرم‌افزارهای ارسال پیام انبوه و راهکارهای تبلیغاتی در واتساپ، می‌توانید به صورت هوشمندانه‌تر و موثرتر با مخاطبان ارتباط برقرار کنید و به بهبود نتایج کسب و کار خود بپردازید، در ادامه یکی از بهترین انواع این نرم‌افزارها، یعنی نرم‌افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ دلتاگروپ را برای شما معرفی می‌کنیم

معرفی نرم‌افزار قدرتمند ارسال پیام انبوه در واتساپ (جت سندر)

استفاده از ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ، این امکان را به شما می دهد که با هزینه محدود و بسیار کم، با تعداد زیادی از کاربران و مخاطبان در ارتباط باشید. این روش می تواند باعث افزایش نرخ تبدیل کسب و کار شما شده و اهداف تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی شما را بهبود بخشیده و تضمین کند. به خصوص، شما می توانید از این امکان برای برنامه‌ریزی کمپین‌های تبلیغاتی استفاده کنید. علاوه بر این، پس از ارسال پیام انبوه، می توانید از آمار ارسال مطلع شوید و تحلیل دقیقی از نتایج بگیرید تا در مراحل بعدی، استراتژی‌های بهتری برای ارسال پیام تبلیغاتی به کار گیرید.

استفاده از ربات جت سندر برای ارسال پیام تبلیغاتی به تمامی مخاطبان، به شما کمک می‌کند تا با هزینه‌ کمتر به تبلیغ محصولات و خدمات خود بپردازید و کسب و کارتان را گسترش دهید. این عمل به صورت دستی غیرممکن است و یا بسیار زمان می‌برد و محدودیت‌هایی ایجاد می‌کند.

ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ به عنوان گزینه‌ای مناسب، این امکان را به شما می‌دهد که به سرعت و با کارایی بالا، پیام‌های متنی ، پیام‌های تصویری، ویدئویی و لینک را ارسال کنید

ربات جت سندر دارای دو نسخه‌ی ویندوز و chrom است، با وارد شدن به پنل ادمین و قرار دادن فایل‌ها و بانک شماره تلفن، و ایجاد یک کمپین و اختصاص یک برنامه برای آن می‌توانید شروع به ارسال پیام‌های تبلیغاتی خود کنید، در زیر تصویری از مرحله‌ی ایجاد برنامه را مشاهده میکنید، که برخی از قابلیت‌های مهم این ربات در آن مشخص شده است و در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم:

کانالهای موسیقی
 • • ارسال دوستانه

  با فعال‌سازی این وضعیت از بلاک شدن توسط نرم افزار واتساپ جلوگیری می‌شود، شما برای ربات مشخص می‌کنید مثلا بعد از ۱۰ ارسال موفق ۵ ارسال دوستانه با متن دلخواه و شماره‌های دلخواه انجام دهد.

 • • سوییچ خط

  برای ربات مشخص می‌کنید، که پس از ۱۰ ارسال موفق، خط را عوض کند و بدین ترتیب از بلاک شدن جلوگیری میکند.

 • • قابلیت فوروارد

  اگر همراه با پیام خود قصد ارسال ویدئو دارید، این قابلیت فعال کنید. با فعالسازی آن، ویدئو شما در save message ذخیره می‌شود و برای مخاطبین فوروارد میشود. چرا این قابلیت را ایجاد کردیم؟ زیرا ارسال ویدئو برای تک‌تک مخاطبان از طریق دانلود و انتخاب فایل، قطعا روند کار ارسال را به دلیل حجم زیاد ویدئو با مشکل همراه می‌کند.

 • نوع ارسال

  با انتخاب ارسال در کانال و یا ارسال در گروه، نرم‌افزار به صورت خودکار گروه یا کانال را ایجاد می‌کند، و افراد لیست شماره‌ها را که در آن سوشیال فعال هستند به کانال یا گروه اضافه می‌کند، همانطور که می‌دانید در هنگام ایجاد گروه یا کانال به صورت دستی، فقط تا ۲۰۰ نفر می‌توانید عضو داشته باشید و برای بیشتر از ۲۰۰ نفر باید لینک برای افراد ارسال کنید. اما در جت سندر این فرآیند اینگونه انجام می‌شود، شما یک نام برای کانال خود در نظر می‌گیرید، ۲۰۰ نفر را به این کانال اضافه می‌کند، برای ۲۰۰ نفر دوم یک کانال دیگر ایجاد کرده و آن‌ها را به آن کانال اضافه می‌کند. اگر به عنوان مثال اسم کانال اصلی deltagroup باشد، اسم کانال دوم می‌شود deltagroup code1. در صورت نیاز کانال های بیشتری نیز ایجاد می‌کند تا تعداد شماره‌ها تمام شود.

پنل ادمین ربات تبلیغات انبوه جت‌سندر - ایجاد برنامه برای کمپین

با در نظر گرفتن تمام این توضیحات، برای استفاده از این نرم‌افزار ابتدا نسخه دمو آن در اختیار شما مخاطب عزیز قرار می‌گیرد، تا در صورت تمایل اقدام به خرید لایسنس و تهیه‌ی نرم‌افزار کنید.

مزایای ارسال پیام انبوه و تبلیغات در واتساپ

ارسال پیام انبوه در واتساپ مزیت‌های فراوانی دارد که در اینجا به چند مورد آن اشاره می‌کنیم:

 • افزایش فروش و نرخ تبدیل:

  با استفاده از نرم‌افزار ارسال پیام‌انبوه در واتساپ، آگاهی کاربران از خدمات، محصول، پیام و رویداد خاص مورد نظر شما بیشتر شده در نتیجه بازدید و فروش شما افزایش می‌یابد.

 • قابلیت اندازه‌گیری و آمارگیری:

  در صورت استفاده از ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ، امکان اندازه‌گیری نتایج و مشاهده‌ی آمارها را خواهید داشت، بنابراین میتوانید سفارشی‌سازی مؤثرتری روی کمپین‌های خود در آینده داشته باشید.

 • هزینه بسیار مناسب:

  در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغات سنتی، استفاده از ربات جت سندر هزینه کمتری دارد و می‌تواند صرفه‌جویی چشمگیری در بودجه‌ی تبلیغاتی شما داشته باشد. در جدول زیر به مقایسه‌ی میزان هزینه پرداختی در نرم‌افزار ارسال پیام انبوه و تبلیغات انبوه پیامکی و دیگر قابلیت‌ها می‌پردازیم.

  قابلیت نرم افزار جت سندر تبلیغات انبوه پیامکی
  نرخ رسیدن پیام ۱۰۰ درصد تقریبا ۴۰ درصد
  نرخ باز شدن پیام رسیده تقریبا ۹۰ درصد تقریبا ۳۰ درصد
  محدودیت تعداد کاراکتر(متن) محدودیت ندارد محدودیت دارد
  محدودیت لینک محدودیت ندارد محدودیت دارد
  محدودیت ایموجی محدودیت ندارد محدودیت دارد
  امکان ارسال عکس و ویدئو محدودیت ندارد محدودیت دارد
  امکان ارسال با شماره خودتان محدودیت ندارد غیر ممکن
  مدت زمان ارسال نیازمند زمان فوری
  تجهیزات مورد نیاز کامپیوتر – اینترنت - سیمکارت پنل ارسال پیامک
  متوسط تعداد ارسال هر سوشیال با هر یک خط ۲۵۰ غیر ممکن
  حداکثر تعداد ارسال روزانه ۳۰۰۰ تا به ازاء هر سیستم نامحدود
  تعداد ارسال روزانه مجاز با یک خط در هر سوشیال ۲۵۰ غیر ممکن
  هزینه به ازاء هر پیام رایگان متوسط هر پیامک ۳۰۰ تومان
  هزینه‌ی نهایی به ازاء ۵۰/۰۰۰ ارسال لایسنس استاندارد ۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  هزینه‌ی نهایی به ازاء ۱۰۰/۰۰۰ ارسال لایسنس زمرد ۴/۲۹۰/۰۰۰ تومان ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  هزینه‌ی نهایی به ازاء ۵۰۰/۰۰۰ ارسال لایسنس یاقوت ۶/۹۹۰/۰۰۰ تومان ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  هزینه‌ی نهایی به ازاء ۱/۰۰۰/۰۰۰ ارسال سه عدد لایسنس الماس ۴۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
 • امکان بارگذاری شماره‌ها در قالب یک فایل اکسل:

  در پنل مشتری، بخشی در نظر گرفته‌ایم که امکان قرار دادن شماره‌های هدف خود را در قالب یک فایل اکسل داشته باشید، در تصویر زیر بخشی از یک بانک شماره موبایل را می‌بینید که پس از بارگزاری فایل اکسل بدین صورت درآمده است، همچنین همانطور که مشاهده می‌کنید امکان ویرایش و دانلود بانک شماره‌ها نیز وجود دارد:

 • زمان‌بندی و هدفمندسازی:

  با ارسال پیام انبوه در واتساپ، می‌توانید برای ارسال پیام خود زمان‌بندی دقیقی در نظر بگیرید و آن را با توجه به نیاز و مخاطبان هدف خود برنامه‌ریزی کنید، با این قابلیت امکان اجرای کمپین در چند مرحله وجود دارد، و می‌توانید برای خودتان هدف گذاری داشته باشید و میزان فروش خود را اندازه‌گیری کنید.

نحوه‌ی ارسال پیام انبوه در واتساپ با نرم‌افزار جت سندر

در ویدئو زیر آموزش کامل کار با ربات جت سندر برای شما گذاشته شده است، پس از مشاهده‌ی ویدئو در صورتی که همچنان سؤالی برای شما باقی مانده بود حتما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید تا شما را راهنمایی کنند.

هزینه‌ی تبلیغات انبوه در واتساپ

اگر شما هم می‌خواهید برای کسب‌وکار خود از خدمات تبلیغات انبوه در واتساپ جت سندر استفاده کنید، نیاز هست که بدانید هزینه تبلیغات در واتساپ چقدر است؟ به طور کلی هزینه‌ی تبلیغات واتساپی زیاد نیست و شما می‌توانید با صرف هزینه‌ی خلی کم و مقرون‌به‌صرفه بهترین خدمات را دریافت کنید و مشتریان زیادی را جذب کنید، این هزینه به تعداد سیستم‌های فعال و تعداد خطوط بستگی دارد، در جدول زیر اطلاعات کامل در این زمینه آورده شده است:

نوع لایسنس تعداد سیستم مجاز برای استفاده تعداد خط مجاز برای استفاده خرید ۶ ماهه خرید ۱۲ ماهه
استاندارد ۱ سیستم ۱ خط ۱/۴۹۰/۰۰۰ تومان ۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان
زمرد ۱ سیستم ۲ خط ۲/۴۴۰/۰۰۰ تومان ۴/۲۹۰/۰۰۰ تومان
یاقوت ۲ سیستم ۵ خط ۴/۹۹۰/۰۰۰ تومان ۶/۹۹۰/۰۰۰ تومان
الماس ۲ سیستم ۱۰ خط ۷/۹۹۰/۰۰۰ تومان ۱۴/۹۰۰/۰۰۰ تومان
دانلود نرم‌افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ (جت سندر)

اگر هنوز تجربه استفاده از جت سندر را ندارید، حتما خدمات خرید ربات جت سندر دلتاگروپ را امتحان کنید. این ربات با به‌کارگیری اطلاعات برنامه‌نویسی، برای نخستین بار توانسته مدیریت اتوماتیک پیام‌ها در هر ساعتی از شبانه‌روز را تحت یک سامانه تحت وب انجام دهد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این ربات می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • • انتشار محتوای متنی، صوتی و ویدئویی به صورت نامحدود

 • • اطلاع‌رسانی با سرعت بیشتر با پرداخت هزینه کم‌تر

 • • مشاهده گزارشی از وضعیت پیام‌های ارسال شده

 • • مشخص کردن تعداد دریافت کنندگان هر پیام

 • • قابلیت تحت ویندوز بودن ربات جت سندر و اتصال آن به وبسایت برای ارسال اعلانات

 • • امکان استفاده از بانک اطلاعاتی الودیتا با کد تخفیف برای دسترسی به شماره‌های هدف

البته این سرویس ویژگی‌های گوناگون دیگری نیز دارد، که برای اطلاع از آن‌ها و استفاده از فرصت تست رایگان و دانلود نرم افزار به لینک https://www.jetsender.ir/ مراجعه کنید و برای هرگونه سوال یا مشاوره با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

09129371058

021-28425066

info@jetsender.ir

معرفی کامل نرم افزار ارسال انبوه جت سندر

لیست قیمت جت سندر برای سوشال های خارجی و داخلی

استاندارد

 • پیام متنی بدون محدودیت
 • ارسال لینک در متن
 • ارسال انواع فایل
 • ارسال ویدیو
 • ارسال دوستانه
 • قابلیت سوییچ خط
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به کانال
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به گروه
 • تعداد شماره: 1 خط
 • تعداد سیستم فعال: 1 سیستم
 • برای دریافت تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

زمرد

 • پیام متنی بدون محدودیت
 • ارسال لینک در متن
 • ارسال انواع فایل
 • ارسال ویدیو
 • ارسال دوستانه
 • قابلیت سوییچ خط
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به کانال
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به گروه
 • تعداد شماره: 2 خط
 • تعداد سیستم فعال: 1 سیستم
 • برای فعالسازی تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

یاقوت

پرفروش
 • پیام متنی بدون محدودیت
 • ارسال لینک در متن
 • ارسال انواع فایل
 • ارسال ویدیو
 • ارسال دوستانه
 • قابلیت سوییچ خط
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به کانال
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به گروه
 • تعداد شماره: 5 خط
 • تعداد سیستم فعال: 2 سیستم
 • برای فعالسازی تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

الماس

 • پیام متنی بدون محدودیت
 • ارسال لینک در متن
 • ارسال انواع فایل
 • ارسال ویدیو
 • ارسال دوستانه
 • قابلیت سوییچ خط
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به کانال
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به گروه
 • تعداد شماره: 10 خط
 • تعداد سیستم فعال: 2 سیستم
 • برای فعالسازی تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

لیست قیمت نسخه ویژه مرورگر کروم

دمو

 • پیام متنی بدون محدودیت کاراکتر
 • قابلیت ارسال عکس و ویدیو
 • قابلیت ارسال زمانبندی شده
 • قابلیت وقفه بین ارسال ها
 • قابلیت خواندن شماره از بانک اکسل
 • قابلیت ذخیره مخاطبین
 • برای دریافت تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

استاندارد

 • پیام متنی بدون محدودیت کاراکتر
 • قابلیت ارسال عکس و ویدیو
 • قابلیت ارسال زمانبندی شده
 • قابلیت وقفه بین ارسال ها
 • قابلیت خواندن شماره از بانک اکسل
 • قابلیت ذخیره مخاطبین
 • برای فعالسازی تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

پرمیوم

پرفروش
 • پیام متنی بدون محدودیت کاراکتر
 • قابلیت ارسال عکس و ویدیو
 • قابلیت ارسال زمانبندی شده
 • قابلیت وقفه بین ارسال ها
 • قابلیت خواندن شماره از بانک اکسل
 • قابلیت ذخیره مخاطبین
 • برای فعالسازی تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

نامحدود

 • پیام متنی بدون محدودیت کاراکتر
 • قابلیت ارسال عکس و ویدیو
 • قابلیت ارسال زمانبندی شده
 • قابلیت وقفه بین ارسال ها
 • قابلیت خواندن شماره از بانک اکسل
 • دسترسی به بانک اطلاعاتی الو دیتا با 50 درصد تخفیف لایسنس 2 ساله
 • قابلیت ذخیره مخاطبین
 • برای فعالسازی تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

سوالات متداول

سوالات متداول برای استفاده از نرم افزار

برای ارسال پیام به افراد آشنا (کسانی که قبلاً با آنها چت کرده‌اید) در نرم افزار های با محدودیتی مواجه نیستید؛ یعنی شما میتوانید با یک خط نرم افزار های خود به هر تعداد فرد آشنا که بخواهید پیام بدهید بدون اینکه مشکلی برای حسابتان به وجود بیاید. اما این قضیه برای ارسال پیام به افراد غریبه (کسانی که تاکنون با آنها هیچ چتی نداشتید) متفاوت است. مخصوصا در پیامرسان بله ارسال باید زمانبندی شده و با فواصل زمانی و با استفاده از بخش دوستان انجام پذیرد تا فعالیت ارسال انبوه یا نرم افزار گونه نرم افزار منجر به اختلال و مسدودی خط شما نشود.به طور کلی برای ارسال پیام در بله و بعد روبیکا باید حساسیت و الگوریتم بیشتر و بهتری استفاده شودولی پیام رسان ایتا و سروش هیچ گونه محدودیتی برای ارسال پیام ندارند.در نتیجه شما باید روزانه تا 250پیام را در حدود ده ساعت ارسال کنید و مازاد بر این تعداد را باید با خطوط بیشتر در نرم افزار انجام دهید تا نرم افزار بتواند در حین ارسال بین خطوط سوییچ نماید.

برای ارسال پیام به افراد آشنا (کسانی که قبلاً با آنها چت کرده‌اید) در واتساپ با محدودیتی مواجه نیستید؛ یعنی شما میتوانید با یک خط واتساپ خود به هر تعداد فرد آشنا که بخواهید پیام بدهید بدون اینکه مشکلی برای حسابتان به وجود بیاید. اما این قضیه برای ارسال پیام به افراد غریبه (کسانی که تاکنون با آنها هیچ چتی نداشتید) متفاوت است. بطور کلی، شما می‌توانید بسته به امتیاز مثبت اکانت واتساپتان، روزانه بین 100 تا 1000 (یا حتی بیشتر) پیام به افراد غریبه ارسال کنید بدون اینکه با محدودیت‌های واتساپ مواجه شوید. در چه صورت امتیاز مثبت اکانت شما بیشتر میشود؟ اگر واتساپ بیزینس نصب کنید، پروفایل خود را عکس دار کنید و اطلاعات پروفایل را تکمیل نمایید. اگر عمر (زمان ساخت) اکانت شما بیشتر شود. از همه مهم‌تر: اگر با افراد مختلف در واتساپ چت کنید و آنها به پیام‌های ارسالی شما پاسخ بدهند امتیاز مثبت بیشتری دریافت خواهید کرد. هر چه مجموع امتیاز مثبت اکانت خود را با انجام امور فوق، افزایش دهید؛ می‌توانید تعداد پیام بیشتری در روز ارسال نمایید. هشدار: در مورد خطوطی که به تازگی (کمتر از یک هفته) واتساپ را برای آنها نصب کرده‌اید، باید با احتیاط جلو بروید زیرا این اکانت‌ها در بدو کار هیچ امتیاز مثبتی ندارند و اگر دیگران آنها را رپیورت یا بلاک کنند، بلافاصله از دسترس خارج می‌شوند.

بله، هر خطی که به عنوان خط ارسال کننده به نرم افزار معرفی کنید؛ نرم افزار از همان خط برای ارسال پیام‌ها استفاده خواهد کرد.

جواب این سوال بستگی به پلن شما دارد میتوانید پلنی از نرم افزار را خریداری نمایید که برای چند سیستم قابل استفاده باشد که در قسمت تعرفه سایت ما میتوانید این بخش را مطالعه کنید.

بله نرم افزار این قابلیت را دارد.

خیر شما باید شماره های مد نظر خود را داشته باشید ولی میتوانید از سایت با 50 درصد تخفیف از شماره ها استفاده نمایید.برای دریافت تخفیف با ما در ارتباط باشید.

خیر فقط هزینه خرید نرم افزار است که ب صورت سالانه پرداخت میشود.

شما در پایان هر دوره به سایت مراجعه کنید و دوباره لایسنس مورد نظر را خریداری کنید.

مقرون به صرفه بودن این نرم افزار نسبت به محصولات تبلیغاتی مشابه، دیده شدن 100 درصد تبلیغ شما، هدفمند بودن تبلیغات شما به واسطه امکانات موجود در این پکیج و دائمی بودن نرم افزار به مدت یکسال بدون هیچگونه هزینه اضافه باعث شده است که این محصول ارزش خرید بالایی داشته باشد. شما هیچگونه محدودیتی در مقدار کاراکتر ندارید و می توانید به پیوست فایل ها، ویدئوها و لینک سوشیال و وبسایت خود را برای مخاطبین ارسال نمایید و در مقایسه با یک پنل پیامک، شما با یک لایسنس یک ساله، معادل 50 میلیون تومان در مقایسه با پیامک می توانید با این سیستم ارسال پیام داشته باشید.

خیر، تهیه شماره هایی که بتوانید تبلیغات تان را از طریق آنها ارسال نمایید بر عهده خودتان می باشد.

ربات گروه و یا کانال را می سازد و تا سقف 200 نفر به صورت خودکار به گروه یا کانال اضافه می کند در صورتی که شماره ها بیشتر از 200 عدد باشد ساخت کانال و گروه دوم و سوم و... مجدد تکرار می کند.

گالری عکس های نرم افزار