ارسال پیام انبوه در تلگرام

شریک قابل اعتماد کسب و کار شما ساده، سریع و قدرتمند

1 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

ارسال پیام ها با خطوط اختصاصی شما

2 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

ارسال روزانه هزاران پیام به صورت رایگان

3 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

ارسال پیام متنی با پیوست لینک،عکس،فایل،ویدئو

4 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

ارسال پیام‌ انبوه در شبکه‌های خارجی تلگرام و واتساپ

5 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

ارسال پیام‌انبوه در شبکه‌های داخلی ایتا،روبیکا،سروش،بله

6 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

قابلیت سوئیچ کردن بین خطوط برای رعایت حداکثر ارسال روزانه

7 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

قابلیت اضافه کردن کاربر به گروه بصورت خودکار تا سقف ۲۰۰ کاربر

8 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

قابلیت اضافه کردن کاربر به کانال بصورت خودکار تا سقف ۲۰۰ کاربر

9 نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر

ارسال همزمان پیام به ۴ سوشیال مدیا داخلی و ۲ سوشیال خارجی با یک شماره

چرا تبلیغات در تلگرام؟

نرم افزار جت سندر موثر در ارسال پیام

موثر

هیچ پیچیدگی در اینجا وجود ندارد

تبلیغات هیچوقت اینقدر موثر نبوده است .تبلیغات در شبکه های اجتماعی با نرخ نمایش ۹۹% هست و وجود پیوست های مختلف به پیام تاثیر پیام را بالا برده است

نرم افزار ارسال پیام انبوه سریع

سریع

سریع و همیشه آماده به‌کار

نرم افزار ارسال پیام انیوه جت سندر، با سرعت خیره کننده خود به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن تبلیغات موثری را ارسال کنین

نرم افزار ارسال پیام انبوه قدرتمند

قدرتمند

مثل یک ابرقهرمان

با نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر، دیگر نیازی هزینه های بالای تبلیغات نیست ! و هر سیستم شما میتواند یک ربات تبلیغ گر مفید و مدوام باشد

نرم افزار ارسال پیام انبوه به صرفه

به صرفه

کمترین هزینه، بیشترین کارایی

با نرم افزار ارسال پیام انبوه جت سندر، تبلیغات شما نیازی به هزینه ندارد و کاملا رایگان پیام ارسال میکنید

تبلیغات در تلگرام و معرفی بهترین نرم‌افزار ارسال پیام‌ انبوه | جت سندر

امروزه با افزایش تعداد کاربران فعال در تلگرام، تبلیغات در این پلتفرم به عنوان یک راهکار موثر برای رسیدن به مخاطبان هدف محسوب می‌شود. با استفاده از تبلیغات در تلگرام، امکان ارتباط مستقیم با جمعیت بزرگی از کاربران وجود دارد که این امر باعث افزایش شناخت برند و فروش محصولات و خدمات می‌شود. همچنین قابلیت‌های مختلفی که تلگرام ارائه می‌دهد مانند کانال‌ها، گروه‌ها و ربات‌ها امکانات بیشتری برای انتشار تبلیغات و برقراری تعامل با مخاطبان را فراهم می‌کند. از طرف دیگر تبلیغات در این پیام‌رسان هزینه‌ی کمتری نسبت به تبلیغات در رسانه‌های سنتی دارد و به صورت مستقیم و قابل اندازه‌گیری است. همچنین با تحلیل دقیق عملکرد تبلیغات در تلگرام، این امکان برای کسب‌وکارها فراهم می‌شود تا بهبودهای لازم ر ا در استراتژی‌های تبلیغاتی خود ایجاد کرده و بازدهی بیشتری به‌دست آورند. بنابراین می‌توان ادعا کرد، که تبلیغات در تلگرام یک ابزار قدرتمند و ضروری برای کسب‌وکارهاست که باعث شناخت برند، جذب مشتریان جدید و افزایش فروش می‌شود.

تبلیغات انبوه در تلگرام

اگر شما هم صاحب یک کسب‌وکار هستید و قصد تبلیغات در تلگرام را دارید، در این مطلب به معرفی دو روش کاربردی تبلیغات در این پیام‌رسان می‌پردازیم،با ما همراه باشید.

تبلیغات در تلگرام چگونه است؟

تلگرام، برای امکان تبلیغ در کانال‌های پربازدید، ابزاری فراهم کرده است که به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که پیام‌های اسپانسر شده یا تبلیغاتی را در کانال‌ها ارسال کنند. اما تنها کانال‌هایی که تعداد اعضای آن‌ها از ۱۰۰۰ نفر بیشتر است، قادر به نمایش چنین تبلیغاتی هستند. این ابزار به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید تبلیغات و بودجه خود را مدیریت کرده و روی عملکرد تبلیغات، نظارت داشته باشید. این امکان به کسب‌وکارها این اطمینان را می‌دهد که تبلیغاتشان به بهترین شکل ممکن به دست مخاطبان منتقل می‌شود و از بازدهی مطلوب برخوردارند. در ادامه نحوه‌ی دسترسی به ابزار تبلیغات در تلگرام را برای شما توضیح می‌دهیم.

نحوه‌ی دسترسی به ابزار تبلیغات در تلگرام

برای اینکه بتوانید به ابزار تبلیغات در تلگرام دسترسی داشته باشید، مراحل زیر را با دقت انجام دهید.

 • 1. به تلگرام وارد شوید

  برای شروع و دسترسی به پلتفرم تبلیغاتی ابتدا باید به حساب کاربری خود در تلگرام وارد شده و سپس از طریق این لینک به بخش تبلیغات بروید. با انتخاب گزینه‌ی log in اطلاعات خود را در این بخش وارد کنید.

 • 2. حساب کاربری خود را انتخاب کنید.

  پس از ورود به بخش تبلیغات، شما مجاز به استفاده از حساب شخصی خود یا ایجاد یک حساب برای کسب و کار یا سازمان خود هستید. باید توجه داشته باشید که حساب سازمانی بر پایه کانال یا گروه‌های تلگرامی ساخته می‌شود و با لینک کردن آن گروه یا کانال به حساب سازمانی، همه افرادی که دسترسی ادمین دارند، می‌توانند تبلیغات را مدیریت کنند. با این حال، تنها مدیر اصلی گروه یا کانال مجاز به ایجاد حساب سازمانی است.

 • 3. پیام تبلیغاتی بسازید.

  روی گزینه‌ی ساختن تبلیغات جدید یا create a new ad کلیک کنید. تمام جاهای خالی را پر کنید، در هنگام پر کردن فیلدها توجه داشته باشید که تمام فرمت‌ها باید به صورت t.me/link یا @link باشد.

 • 4. CPM و بودجه‌ی تبلیغاتی خود راتعیین کنید.

  CPM(هزینه به ازای هر بازدید) مبلغی است که برای هر هزار بار دیده شدن تبلیغات پرداخت می‌شود، با حداقل مبلغ شروعی ۲ یورو برای پیام‌های اسپانسر شده در تلگرام. بودجه تبلیغاتی مبلغی است که برای تبلیغات در نظر گرفته می‌شود و با توجه به CPM، مشخص می‌شود که چه تعداد بازدید برای تبلیغات در نظر گرفته ‌شود. توجه داشته باشید که امکان افزایش، کاهش یا حذف بودجه تبلیغاتی وجود دارد، که مبلغی که کاهش یافته به کیف پول تلگرام شما بازگردانده می‌شود.

 • 5. زبان، تاپیک و کانال‌های هدف را مشخص کنید.

  پیام‌های تبلیغاتی یا اسپانسر شده در کانال‌های پابلیک نمایش داده می‌شوند که بیشتر از ۱۰۰۰ عضو داشته باشند. برای اینکه این پیام‌ها نتایج بهتری کسب کنند به شما اجازه داده می‌شود، پیام‌ها را در کانالی قرار دهید که زبان و موضوع گروه را از قبل تعیین کرده باشید. مثلا، اگر در زمینه‌ی ایران‌گردی فعالیت می‌کنید و تجارت شما بر پایه‌ی ارائه‌ی تور مسافرتی به انگلیسی زبانان است، می‌توانید زبان گروه‌ها را انگلیسی انتخاب کرده و همچنین گروه‌ها یا کانال‌هایی را مد نظر قرار دهید که بر پایه‌ی مسافرت و گردشگری باشند. البته حق انتخاب گسترده‌تری دارید و می‌توانید چندین موضوع یا زبان را انتخاب کنید تا سریع‌تر به اهدافتان از تبلیغات برسید. شما حتی می‌توانید کانال‌های مورد نظر را خود را برای نمایش پیام‌های تبلیغاتی انتخاب کنید، همچنین می‌توانید تعیین کنید که تبلیغات شما در چه کانال‌هایی نمایش داده نشود.

 • 6. تبلیغات مشابه بسازید.

  در تلگرام امکان ویرایش تبلیغات وجود ندارد، اما می‌توانید بر روی تبلیغات فعلی خود کلیک کرده و سپس گزینه‌ی را بزنید. در برابرتان صفحه‌ای قرار می‌گیرد که مولفه‌های آن از قبل کامل شده و در واقع همان مولفه‌هایی را دارد که برای تبلیغات پیشین‌تان در نظر گرفته بودید. حالا می‌توانید مولفه‌های مد نظر خود را تغییر دهید که شامل تمامی ‌موارد از جمله بودجه، لینک و متن است.

 • 7. کیف پول خود را شارژ کنید.

  اگر برای اولین بار است که تبلیغات می‌سازید، ابتدا باید کیف پول خود را در تلگرام شارژ کنید. البته اگر بخواهید تبلیغاتی بسازید که بودجه‌ ان بیشتر از مبلغ موجود در کیف پولتان باشد، باید به سراغ شارژ کیف پول بروید. برای افزایش موجودی کیف پولتان در تلگرام روی گزینه‌ی Add Funds کلیک کنید. پس از انجام مراحل واریز پول، مبلغ مد نظر به حساب شما افزوده خواهد شد، تا بتوانید برای تبلیغات از آن استفاده کنید.

معرفی بهترین کانال‌های تبلیغاتی در تلگرام

به‌منظور داشتن تبلیغات هدفمند، ابتدا باید کانال‌های تبلیغاتی فعال در تلگرام رابشناسید. این کانال‌ها با تبلیغاتی حرفه‌ای و هزینه‌ی بسیار مناسب، به کسب‌وکار شما کمک می‌کنند تا به اهدافتان برسید. در ادامه بهترین کانال‌های تبلیغاتی تلگرام را در حوزه‌های مختلف به شما معرفی می‌کنیم:

1. کانال‌های پزشکی

کانال‌های پزشکی و سلامتی با طرفداران زیادی که دارند و محتوای مفیدی که ارائه می‌دهند، یک گزینه‌ی ایده‌آل برای تبلیغات شما به‌شمار می‌آیند. "مجلهٔ پزشکی" و "راز سلامتی" با تعداد اعضا بسیاد زیاد، از جمله گزینه‌های مناسبی هستند که تبلیغات خود را در آنها قرار دهید. کانال "مجلهٔ اسرار روانشناسی" با محتوای مفید در زمینهٔ روانشناسی و آرامش ذهنی، فرصتی خوب برای جذب مخاطبان است . "دکتر گیاهی" و "سلامت / مهم" نیز از جمله کانال‌هایی هستند که با ارائهٔ محتوای جذاب و منظم، توانسته‌اند تعداد زیادی اعضا را به خود جلب کنند. با توجه به تنوع علاقه‌ها و نیازهای مختلف مخاطبان، تبلیغات در این کانال‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا به آگاهی بیشتری از برند خود دست یابید و مشتریان جدید جلب کنید.

کانال تلگرام مجله‌ی پزشکی - برای تبلیغات در حوزه‌ی سلامت و پزشکی

2. کانال‌های موسیقی

چهار کانال موسیقی در تلگرام که برای تبلیغات مناسب هستند، عبارتند از:

 • 1. آهنگیفای

  با بیش از ۴ و نیم میلیون عضو و ارائه‌ی آهنگ‌های جدید از خوانندگان معروف، بهترین گزینه برای نمایش تبلیغات.

 • 2. ملوبیت

  با نزدیک به ۳ میلیون نفر عضو و ارائه‌ی ریمیکس‌های جدید، گزینه‌ای پرطرفدار برای تبلیغات موسیقی.

 • 3. فارس کیدذ

  با بیش از ۴۴۰ هزار دنبال‌کننده و ترانه‌های ایرانی، گزینه‌ای مطمئن برای ارائه تبلیغات.

 • 4. ابرموزیک

  با بیش از ۳۷۰ هزار نفر عضو و فعالیت به عنوان آرشیو موسیقی، یک فرصت مناسب برای تبلیغات.

تبلیغات در کانال تلگرامی ملوبیت

3. کانال‌های اخبار

   1. کانال "خبر فوری" با ۶ میلیون عضو و پست‌هایی با بازدید بالا، برای تبلیغات بسیار مناسب است.1
   2." آخرین خبر " با بیش از ۲ و نیم میلیون عضو، یکی از بهترین‌ها در لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام است
   3.کانال "اخبار روز ایران" با ۱ و نیم میلیون عضو، مناسب برای پوشش اخبار ایران است.
   4."اخبار روز خودرو" با بیش از ۵۵۰ هزار عضو، برای تبلیغات در زمینه خودروها مناسب است.
   5. "کانال خبری پارسینه" با بیش از ۲ میلیون عضو و پست‌هایی که حدوداً ۳۰ تا ۴۰ هزار بار خوانده می‌شوند، جذابیت زیادی دارد.
کانال تلگرام خبر فوری- تبلیغات

4. کانال‌های سینما، تئاتر و تلویزیون

 • 1. انیموشن آرت

  یک آرشیو از انیمیشن‌های جهانی با ربات @AnimotionArtBot که بیش از ۳۰۰ هزار عضو دارد و فضایی برای گفت‌وگوهای مرتبط فراهم می‌کند.

 • 2. دیالوگ‌های ماندگار

  یک آرشیو از دیالوگ‌های معروف فیلم‌ها که به‌وسیله آن حدود ۲۰۰ هزار نفر جذب شده‌اند.

آموزش حذف تبلیغات در تلگرام

برای حذف تبلیغات در تلگرام مراحل زیر را به‌ترتیب طی کنید:

1. به صفحه‌ی تنظیمات تلگرام بروید و گزینه‌ی Privacy and Security را انتخاب کنید.

2. در صفحه‌ی جدید روی گزینه‌ی Groups بزنید.

بخش تنظیمات و امنیت پیام‌رسان تلگرام

3. در بالای این صفحه نوشته شده “چه کسانی می‌توانند من را به گروه‌ها اضافه کنند” و حالت پیش فرض این بخش بر روی Everybody است، این وضعیت را به Nobody تغییر دهید.

4. همچنین در قسمت پایین صفحه “Exception” می‌توانید فهرستی از کسانی که نمی‌خواهید شما را به گروه‌ها یا کانال‌های مختلف اضافه کنند، ایجاد کنید.

تنظیم تبلیغات در پیام‌رسان تلگرام
بهترین روش‌های تبلیغاتی در تلگرام

در ادامه با ما همراه باشید، تا شما را با بهترین روش‌های تبلیغاتی در پیام‌رسان تلگرام آشنا کنیم:

 • • تبلیغات بازدیدی

  در تبلیغات بازدیدی تلگرام، شما بر اساس تعداد بازدید از تبلیغ خود هزینه‌ی تبلیغات را می‌پردازید، بنابراین با داشتن بودجه‌ی خیلی کمی می‌توانید کسب‌وکار خود را در کانال‌های با کیفیت تلگرامی تبلیغ کنید.

 • • طراحی و ساخت ربات

  کارشناسان تبلیغات، از ربات‌های تلگرامی هم برای تبلیغات استفاده می‌کنند. از این ربات‌ها می‌توان برای پاسخ به سوالات متداول، ارسال کارت ویزیت و افزایش اعضای کانال استفاده کرد.

 • • تبلیغات ساعتی

  برای انجام تبلیغات ساعتی، شما ساعات خاصی را انتخاب می‌کنید و از مدیر کانالی که قصد تبلیغ در آن را دارید، درخواست می‌شود که تبلیغ شما را طی آن ساعت نمایش دهد. این تبلیغات معمولاََ ۱۲ یا ۲۴ ساعته هستند. در این نوع تبلیغ نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه کنید این است که بهترین ساعت را انتخاب کنید، ساعتی که مخاطبان هدف شما آنلاین باشند.

 • • افزایش اعضای کانال

  افزایش اعضای کانال، موجب اعتماد بیشتر کاربران می‌شود. هنگامی که تبلیغات تلگرامی خود را شروع کنید، کسانی که از طریق تبلیغات وارد کانال می‌شوند، به‌آسانی به کسب‌وکار شما اعتماد می‌کنند.

 • • تبلیغات کلیکی

  در این نوع تبلیغ، فقط به ازاء تعداد کلیک روی تبلیغ خود هزینه پرداخت می‌کنید که به‌نظر مقرون‌به‌صرفه می‌رسد، اما از طرف دیگر باید توجه داشته باشید که برای آگاهی از تعداد کلیک‌ها نیاز به نصب سامانه‌های با کیفیت دارید تا بتوانید آمار دقیقی از تعداد کلیک‌ها داشته باشید.

تا اینجا با بهترین روش‌های تبلیغاتی در تلگرام آشنا شدید، اما آیا تبلیغات در تلگرام فقط به همین روش‌ها محدود می‌شود؟ قطعا خیر، در جهت بهره‌مندی بهینه از امکانات پیام‌رسان تلگرام و افزایش دیدگاه و شناخت مخاطبان، استفاده از نرم‌افزارهای ارسال پیام انبوه می‌تواند یک راهکار مؤثر باشد. این ابزارها امکاناتی را فراهم می‌کنند که به شما این امکان را می‌دهند تا به صورت هدفمند و گسترده، اطلاعات و تبلیغات خود را به مخاطبان ارسال کنید. با استفاده همزمان از نرم‌افزارهای ارسال پیام انبوه و راهکارهای تبلیغاتی در تلگرام، می‌توانید به صورت هوشمندانه‌تر و موثرتر با مخاطبان ارتباط برقرار کنید و به بهبود نتایج کسب و کار خود بپردازید، در ادامه یکی از بهترین انواع این نرم‌افزارها، یعنی نرم‌افزار ارسال پیام انبوه در تلگرام جت سندر را برای شما معرفی می‌کنیم:

معرفی نرم‌افزار قدرتمند ارسال پیام انبوه در تلگرام (جت سندر)

استفاده از ربات ارسال پیام انبوه در تلگرام، این امکان را به شما می دهد که با هزینه محدود و بسیار کم، با تعداد زیادی از کاربران و مخاطبان در ارتباط باشید. این روش می تواند باعث افزایش نرخ تبدیل کسب و کار شما شده و اهداف تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی شما را بهبود بخشیده و تضمین کند. به خصوص، شما می توانید از این امکان برای برنامه‌ریزی کمپین‌های تبلیغاتی استفاده کنید. علاوه بر این، پس از ارسال پیام انبوه، می توانید از آمار ارسال مطلع شوید و تحلیل دقیقی از نتایج بگیرید تا در مراحل بعدی، استراتژی‌های بهتری برای ارسال پیام تبلیغاتی به کار گیرید.

استفاده از ربات جت سندر برای ارسال پیام تبلیغاتی به تمامی مخاطبان، به شما کمک می‌کند تا با هزینه‌ کمتر به تبلیغ محصولات و خدمات خود بپردازید و کسب و کارتان را گسترش دهید. این عمل به صورت دستی غیرممکن است و یا بسیار زمان می‌برد و محدودیت‌هایی ایجاد می‌کند.

ربات ارسال پیام انبوه در تلگرام به عنوان گزینه‌ای مناسب، این امکان را به شما می‌دهد که به سرعت و با کارایی بالا، پیام‌های متنی ، پیام‌های تصویری، ویدئویی و لینک را ارسال کنید.

ربات جت سندر دارای دو نسخه‌ی ویندوز و chrom است، با وارد شدن به پنل ادمین و قرار دادن فایل‌ها و بانک شماره تلفن، و ایجاد یک کمپین و اختصاص یک برنامه برای آن می‌توانید شروع به ارسال پیام‌های تبلیغاتی خود کنید، در زیر تصویری از مرحله‌ی ایجاد برنامه را مشاهده میکنید، که برخی از قابلیت‌های مهم این ربات در آن مشخص شده است و در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم:

پنل ادمین ربات تبلیغات انبوه جت‌سندر - ایجاد برنامه برای کمپین تلگرام
 • 1. ارسال دوستانه

  با فعال‌سازی این وضعیت از بلاک شدن توسط نرم افزار تلگرام جلوگیری می‌شود، شما برای ربات مشخص می‌کنید مثلا بعد از ۱۰ ارسال موفق ۵ ارسال دوستانه با متن دلخواه و شماره‌های دلخواه انجام بده.

 • 2. سوییچ خط

  برای ربات مشخص می‌کنید، که پس از ۱۰ ارسال موفق، خط را عوض کند و بدین ترتیب از بلاک شدن جلوگیری میکند.

 • 3. قابلیت فوروارد

  اگر همراه با پیام خود قصد ارسال ویدئو دارید، این قابلیت فعال کنید. با فعالسازی آن، ویدئو شما در save message ذخیره می‌شود و برای مخاطبین فوروارد میشود. چرا این قابلیت را ایجاد کردیم؟ زیرا ارسال ویدئو برای تک‌تک مخاطبان از طریق دانلود و انتخاب فایل، قطعا روند کار ارسال را به دلیل حجم زیاد ویدئو با مشکل همراه می‌کند.

 • 4. نوع ارسال

  با انتخاب ارسال در کانال و یا ارسال در گروه، نرم‌افزار به صورت خودکار گروه یا کانال را ایجاد می‌کند، و افراد لیست شماره‌ها را که در آن سوشیال فعال هستند به کانال یا گروه اضافه می‌کند، همانطور که می‌دانید در هنگام ایجاد گروه یا کانال به صورت دستی، فقط تا ۲۰۰ نفر می‌توانید عضو داشته باشید و برای بیشتر از ۲۰۰ نفر باید لینک برای افراد ارسال کنید. اما در جت سندر این فرآیند اینگونه انجام می‌شود، شما یک نام برای کانال خود در نظر می‌گیرید، ۲۰۰ نفر را به این کانال اضافه می‌کند، برای ۲۰۰ نفر دوم یک کانال دیگر ایجاد کرده و آن‌ها را به آن کانال اضافه می‌کند. اگر به عنوان مثال اسم کانال اصلی deltagroup باشد، اسم کانال دوم می‌شود deltagroup code1. در صورت نیاز کانال های بیشتری نیز ایجاد می‌کند تا تعداد شماره‌ها تمام شود.

  پنل ادمین ربات تبلیغات انبوه جت‌سندر - ایجاد برنامه برای کمپین تلگرام

با در نظر گرفتن تمام این توضیحات، برای استفاده از این نرم‌افزار ابتدا نسخه دمو آن در اختیار شما مخاطب عزیز قرار می‌گیرد، تا در صورت تمایل اقدام به خرید لایسنس و تهیه‌ی نرم‌افزار کنید.

مزایای ارسال پیام انبوه و تبلیغات در تلگرام

ارسال پیام انبوه در تلگرام مزیت‌های فراوانی دارد که در اینجا به چند مورد آن اشاره می‌کنیم:

 • افزایش فروش و نرخ تبدیل:

  با استفاده از نرم‌افزار ارسال پیام‌انبوه در تلگرام، آگاهی کاربران از خدمات، محصول، پیام و رویداد خاص مورد نظر شما بیشتر شده در نتیجه بازدید و فروش شما افزایش می‌یابد.

 • قابلیت اندازه‌گیری و آمارگیری:

  در صورت استفاده از ربات ارسال پیام انبوه در تلگرام، امکان اندازه‌گیری نتایج و مشاهده‌ی آمارها را خواهید داشت، بنابراین میتوانید سفارشی‌سازی مؤثرتری روی کمپین‌های خود در آینده داشته باشید.

  پنل ادمین ربات تبلیغات انبوه در پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی جت سندر-بخش گزارش ارسال
 • هزینه بسیار مناسب:

  در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغات سنتی، استفاده از ربات جت سندر هزینه کمتری دارد و می‌تواند صرفه‌جویی چشمگیری در بودجه‌ی تبلیغاتی شما داشته باشد. در جدول زیر به مقایسه‌ی میزان هزینه پرداختی در نرم‌افزار ارسال پیام انبوه و تبلیغات انبوه پیامکی و دیگر قابلیت‌ها می‌پردازیم.

  قابلیت نرم افزار جت سندر تبلیغات انبوه پیامکی
  نرخ رسیدن پیام ۱۰۰ درصد تقریبا ۴۰ درصد
  نرخ باز شدن پیام رسیده تقریبا ۹۰ درصد تقریبا ۳۰ درصد
  محدودیت تعداد کاراکتر(متن) محدودیت ندارد محدودیت دارد
  محدودیت لینک محدودیت ندارد محدودیت دارد
  محدودیت ایموجی محدودیت ندارد محدودیت دارد
  امکان ارسال عکس و ویدئو محدودیت ندارد محدودیت دارد
  امکان ارسال با شماره خودتان محدودیت ندارد غیر ممکن
  مدت زمان ارسال نیازمند زمان فوری
  تجهیزات مورد نیاز کامپیوتر – اینترنت - سیمکارت پنل ارسال پیامک
  متوسط تعداد ارسال هر سوشیال با هر یک خط ۲۵۰ غیر ممکن
  حداکثر تعداد ارسال روزانه ۳۰۰۰ تا به ازاء هر سیستم نامحدود
  تعداد ارسال روزانه مجاز با یک خط در هر سوشیال ۲۵۰ غیر ممکن
  هزینه به ازاء هر پیام رایگان متوسط هر پیامک ۳۰۰ تومان
  هزینه‌ی نهایی به ازاء ۵۰/۰۰۰ ارسال لایسنس استاندارد ۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  هزینه‌ی نهایی به ازاء ۱۰۰/۰۰۰ ارسال لایسنس زمرد ۴/۲۹۰/۰۰۰ تومان ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  هزینه‌ی نهایی به ازاء ۵۰۰/۰۰۰ ارسال لایسنس یاقوت ۶/۹۹۰/۰۰۰ تومان ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  هزینه‌ی نهایی به ازاء ۱/۰۰۰/۰۰۰ ارسال سه عدد لایسنس الماس ۴۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
 • امکان بارگذاری شماره‌ها در قالب یک فایل اکسل:

  در پنل مشتری، بخشی در نظر گرفته‌ایم که امکان قرار دادن شماره‌های هدف خود را در قالب یک فایل اکسل داشته باشید، در تصویر زیر بخشی از یک بانک شماره موبایل را می‌بینید که پس از بارگزاری فایل اکسل بدین صورت درآمده است، همچنین همانطور که مشاهده می‌کنید امکان ویرایش و دانلود بانک شماره‌ها نیز وجود دارد:

  پنل ادمین ربات تبلیغات انبوه جت‌سندر - ایجاد بانک شماره‌ پنل ادمین ربات تبلیغات انبوه جت‌سندر - ایجاد بانک شماره‌ها
 • زمان‌بندی و هدفمندسازی:

  با ارسال پیام انبوه در تلگرام، می‌توانید برای ارسال پیام خود زمان‌بندی دقیقی در نظر بگیرید و آن را با توجه به نیاز و مخاطبان هدف خود برنامه‌ریزی کنید، با این قابلیت امکان اجرای کمپین در چند مرحله وجود دارد، و می‌توانید برای خودتان هدف گذاری داشته باشید و میزان فروش خود را اندازه‌گیری کنید.

  پنل ادمین ربات تبلیغات انبوه جت‌سندر - ایجاد برنامه برای کمپین

نحوه‌ی ارسال پیام انبوه در تلگرام با نرم‌افزار جت سندر

در ویدئو زیر آموزش کامل کار با ربات جت سندر برای شما گذاشته شده است، پس از مشاهده‌ی ویدئو در صورتی که همچنان سؤالی برای شما باقی مانده بود حتما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید تا شما را راهنمایی کنند.

هزینه‌ی تبلیغات انبوه در تلگرام

اگر شما هم می‌خواهید برای کسب‌وکار خود از خدمات تبلیغات انبوه در تلگرام جت سندر استفاده کنید، نیاز هست که بدانید هزینه تبلیغات در تلگرام چقدر است؟ به طور کلی هزینه‌ی تبلیغات تلگرام زیاد نیست و شما می‌توانید با صرف هزینه‌ی خلی کم و مقرون‌به‌صرفه بهترین خدمات را دریافت کنید و مشتریان زیادی را جذب کنید، این هزینه به تعداد سیستم‌های فعال و تعداد خطوط بستگی دارد، در جدول زیر اطلاعات کامل در این زمینه آورده شده است:

نوع لایسنس تعداد سیستم مجاز برای استفاده تعداد خط مجاز برای استفاده خرید ۶ ماهه خرید ۱۲ ماهه
استاندارد ۱ سیستم ۱ خط ۱/۴۹۰/۰۰۰ تومان ۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان
زمرد ۱ سیستم ۲ خط ۲/۴۴۰/۰۰۰ تومان ۴/۲۹۰/۰۰۰ تومان
یاقوت ۲ سیستم ۵ خط ۴/۹۹۰/۰۰۰ تومان ۶/۹۹۰/۰۰۰ تومان
الماس ۲ سیستم ۱۰ خط ۷/۹۹۰/۰۰۰ تومان ۱۴/۹۰۰/۰۰۰ تومان

دانلود نرم‌افزار ارسال پیام انبوه در تلگرام (جت سندر)

اگر هنوز تجربه استفاده از جت سندر را ندارید، حتما خدمات خرید ربات جت سندر دلتاگروپ را امتحان کنید. این ربات با به‌کارگیری اطلاعات برنامه‌نویسی، برای نخستین بار توانسته مدیریت اتوماتیک پیام‌ها در هر ساعتی از شبانه‌روز را تحت یک سامانه تحت وب انجام دهد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این ربات می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • • انتشار محتوای متنی، صوتی و ویدئویی به صورت نامحدود

 • • اطلاع‌رسانی با سرعت بیشتر با پرداخت هزینه کم‌تر

 • • مشاهده گزارشی از وضعیت پیام‌های ارسال شده

 • • مشخص کردن تعداد دریافت کنندگان هر پیام

 • • قابلیت تحت ویندوز بودن ربات جت سندر و اتصال آن به وبسایت برای ارسال اعلانات

 • • امکان استفاده از بانک اطلاعاتی الودیتا با کد تخفیف برای دسترسی به شماره‌های هدف

البته این سرویس ویژگی‌های گوناگون دیگری نیز دارد، که برای اطلاع از آن‌ها و استفاده از فرصت تست رایگان و دانلود نرم افزار به لینک https://www.jetsender.ir/ مراجعه کنید و برای هرگونه سوال یا مشاوره با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

09129371058

021-28425066

info@jetsender.ir

معرفی کامل نرم افزار ارسال انبوه جت سندر

لیست قیمت جت سندر برای سوشال های خارجی و داخلی

استاندارد

 • پیام متنی بدون محدودیت
 • ارسال لینک در متن
 • ارسال انواع فایل
 • ارسال ویدیو
 • ارسال دوستانه
 • قابلیت سوییچ خط
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به کانال
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به گروه
 • تعداد شماره: 1 خط
 • تعداد سیستم فعال: 1 سیستم
 • برای دریافت تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

زمرد

 • پیام متنی بدون محدودیت
 • ارسال لینک در متن
 • ارسال انواع فایل
 • ارسال ویدیو
 • ارسال دوستانه
 • قابلیت سوییچ خط
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به کانال
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به گروه
 • تعداد شماره: 2 خط
 • تعداد سیستم فعال: 1 سیستم
 • برای فعالسازی تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

یاقوت

پرفروش
 • پیام متنی بدون محدودیت
 • ارسال لینک در متن
 • ارسال انواع فایل
 • ارسال ویدیو
 • ارسال دوستانه
 • قابلیت سوییچ خط
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به کانال
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به گروه
 • تعداد شماره: 5 خط
 • تعداد سیستم فعال: 2 سیستم
 • برای فعالسازی تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

الماس

 • پیام متنی بدون محدودیت
 • ارسال لینک در متن
 • ارسال انواع فایل
 • ارسال ویدیو
 • ارسال دوستانه
 • قابلیت سوییچ خط
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به کانال
 • قابلیت اضافه کردن کاربر به گروه
 • تعداد شماره: 10 خط
 • تعداد سیستم فعال: 2 سیستم
 • برای فعالسازی تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

لیست قیمت نسخه ویژه مرورگر کروم

دمو

 • پیام متنی بدون محدودیت کاراکتر
 • قابلیت ارسال عکس و ویدیو
 • قابلیت ارسال زمانبندی شده
 • قابلیت وقفه بین ارسال ها
 • قابلیت خواندن شماره از بانک اکسل
 • قابلیت ذخیره مخاطبین
 • برای دریافت تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

استاندارد

 • پیام متنی بدون محدودیت کاراکتر
 • قابلیت ارسال عکس و ویدیو
 • قابلیت ارسال زمانبندی شده
 • قابلیت وقفه بین ارسال ها
 • قابلیت خواندن شماره از بانک اکسل
 • قابلیت ذخیره مخاطبین
 • برای فعالسازی تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

پرمیوم

پرفروش
 • پیام متنی بدون محدودیت کاراکتر
 • قابلیت ارسال عکس و ویدیو
 • قابلیت ارسال زمانبندی شده
 • قابلیت وقفه بین ارسال ها
 • قابلیت خواندن شماره از بانک اکسل
 • قابلیت ذخیره مخاطبین
 • برای فعالسازی تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

نامحدود

 • پیام متنی بدون محدودیت کاراکتر
 • قابلیت ارسال عکس و ویدیو
 • قابلیت ارسال زمانبندی شده
 • قابلیت وقفه بین ارسال ها
 • قابلیت خواندن شماره از بانک اکسل
 • دسترسی به بانک اطلاعاتی الو دیتا با 50 درصد تخفیف لایسنس 2 ساله
 • قابلیت ذخیره مخاطبین
 • برای فعالسازی تخفیف ویژه ما را در اینستاگرام دنبال کنید مشاهده

سوالات متداول

سوالات متداول برای استفاده از نرم افزار

برای ارسال پیام به افراد آشنا (کسانی که قبلاً با آنها چت کرده‌اید) در نرم افزار های با محدودیتی مواجه نیستید؛ یعنی شما میتوانید با یک خط نرم افزار های خود به هر تعداد فرد آشنا که بخواهید پیام بدهید بدون اینکه مشکلی برای حسابتان به وجود بیاید. اما این قضیه برای ارسال پیام به افراد غریبه (کسانی که تاکنون با آنها هیچ چتی نداشتید) متفاوت است. مخصوصا در پیامرسان بله ارسال باید زمانبندی شده و با فواصل زمانی و با استفاده از بخش دوستان انجام پذیرد تا فعالیت ارسال انبوه یا نرم افزار گونه نرم افزار منجر به اختلال و مسدودی خط شما نشود.به طور کلی برای ارسال پیام در بله و بعد روبیکا باید حساسیت و الگوریتم بیشتر و بهتری استفاده شودولی پیام رسان ایتا و سروش هیچ گونه محدودیتی برای ارسال پیام ندارند.در نتیجه شما باید روزانه تا 250پیام را در حدود ده ساعت ارسال کنید و مازاد بر این تعداد را باید با خطوط بیشتر در نرم افزار انجام دهید تا نرم افزار بتواند در حین ارسال بین خطوط سوییچ نماید.

برای ارسال پیام به افراد آشنا (کسانی که قبلاً با آنها چت کرده‌اید) در واتساپ با محدودیتی مواجه نیستید؛ یعنی شما میتوانید با یک خط واتساپ خود به هر تعداد فرد آشنا که بخواهید پیام بدهید بدون اینکه مشکلی برای حسابتان به وجود بیاید. اما این قضیه برای ارسال پیام به افراد غریبه (کسانی که تاکنون با آنها هیچ چتی نداشتید) متفاوت است. بطور کلی، شما می‌توانید بسته به امتیاز مثبت اکانت واتساپتان، روزانه بین 100 تا 1000 (یا حتی بیشتر) پیام به افراد غریبه ارسال کنید بدون اینکه با محدودیت‌های واتساپ مواجه شوید. در چه صورت امتیاز مثبت اکانت شما بیشتر میشود؟ اگر واتساپ بیزینس نصب کنید، پروفایل خود را عکس دار کنید و اطلاعات پروفایل را تکمیل نمایید. اگر عمر (زمان ساخت) اکانت شما بیشتر شود. از همه مهم‌تر: اگر با افراد مختلف در واتساپ چت کنید و آنها به پیام‌های ارسالی شما پاسخ بدهند امتیاز مثبت بیشتری دریافت خواهید کرد. هر چه مجموع امتیاز مثبت اکانت خود را با انجام امور فوق، افزایش دهید؛ می‌توانید تعداد پیام بیشتری در روز ارسال نمایید. هشدار: در مورد خطوطی که به تازگی (کمتر از یک هفته) واتساپ را برای آنها نصب کرده‌اید، باید با احتیاط جلو بروید زیرا این اکانت‌ها در بدو کار هیچ امتیاز مثبتی ندارند و اگر دیگران آنها را رپیورت یا بلاک کنند، بلافاصله از دسترس خارج می‌شوند.

بله، هر خطی که به عنوان خط ارسال کننده به نرم افزار معرفی کنید؛ نرم افزار از همان خط برای ارسال پیام‌ها استفاده خواهد کرد.

جواب این سوال بستگی به پلن شما دارد میتوانید پلنی از نرم افزار را خریداری نمایید که برای چند سیستم قابل استفاده باشد که در قسمت تعرفه سایت ما میتوانید این بخش را مطالعه کنید.

بله نرم افزار این قابلیت را دارد.

خیر شما باید شماره های مد نظر خود را داشته باشید ولی میتوانید از سایت با 50 درصد تخفیف از شماره ها استفاده نمایید.برای دریافت تخفیف با ما در ارتباط باشید.

خیر فقط هزینه خرید نرم افزار است که ب صورت سالانه پرداخت میشود.

شما در پایان هر دوره به سایت مراجعه کنید و دوباره لایسنس مورد نظر را خریداری کنید.

مقرون به صرفه بودن این نرم افزار نسبت به محصولات تبلیغاتی مشابه، دیده شدن 100 درصد تبلیغ شما، هدفمند بودن تبلیغات شما به واسطه امکانات موجود در این پکیج و دائمی بودن نرم افزار به مدت یکسال بدون هیچگونه هزینه اضافه باعث شده است که این محصول ارزش خرید بالایی داشته باشد. شما هیچگونه محدودیتی در مقدار کاراکتر ندارید و می توانید به پیوست فایل ها، ویدئوها و لینک سوشیال و وبسایت خود را برای مخاطبین ارسال نمایید و در مقایسه با یک پنل پیامک، شما با یک لایسنس یک ساله، معادل 50 میلیون تومان در مقایسه با پیامک می توانید با این سیستم ارسال پیام داشته باشید.

خیر، تهیه شماره هایی که بتوانید تبلیغات تان را از طریق آنها ارسال نمایید بر عهده خودتان می باشد.

ربات گروه و یا کانال را می سازد و تا سقف 200 نفر به صورت خودکار به گروه یا کانال اضافه می کند در صورتی که شماره ها بیشتر از 200 عدد باشد ساخت کانال و گروه دوم و سوم و... مجدد تکرار می کند.

گالری عکس های نرم افزار